Tři zápasy a tři výhry: to byl povedený víkend v podání starších žáků kadaňských Katů

29/10/2023

Úvod

Kadaňským florbalistům se ve druhé skupině Ligy starších žáků zatím daří a především uplynulý víkend byl pro ně v litvínovské hale vydařený. Během náročného programu čekaly svěřence trenéra Erika Štěrby hned tři těžké zápasy. Naše naděje se tím ale nenechaly rozhodit a s přehledem ve všech zvítězily.

Další tři zelená políčka zajistila starším žákům povedenou bilanci celkem šesti výher a tří proher, která drží Katy v předních pozicích ligové tabulky. Velkou zásluhu na tom má také Filip Kožuch, jenž se sedmnácti vstřelenými góly a pěti asistencemi vede bodování celé soutěže a je rovněž prozatímním králem střelců. 

Hned těsně za ním se drží, ve formě hrající druhý neproduktivnější hráč týmu i celé soutěže, Jakub Brejcha, který se postaral o deset vstřelených branek a na deset jich nahrál (2. nejlepší v soutěži). Kadani se v individuálních statistikách daří, ale za zmínku stojí i její týmové počínání! V devíti zápasech totiž vstřelila celkem 57 gólů, což je nejvíce v soutěži a pyšní se také suverénně nejvyšší úspěšností střelby. 

Už v sobotu 11. listopadu se naši hráči představí před domácím publikem, když na palubovce kadaňské haly vyzvou Jablonec, Děčín a Lovosice. Přijďte je podpořit, více informací o termínech zápasů najdete ZDE.